KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526528

nr 1752 6528

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, empire damporträtt. Olja på duk, 13x10 cm, yttermått inklusive ram: 26x23

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:59:40

12/1 17:15:00 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor